Sonic the Hedgehog. SEGA szykuje ekscytującą zapowiedź z okazji trzydziestolecia marki

Gry
1067V
Sonic the Hedgehog. SEGA szykuje ekscytującą zapowiedź z okazji trzydziestolecia marki
Kajetan Węsierski | 10.05.2020, 12:30

Przedstawiciel SEGI zdradził, że z okazji 30-lecia marki Sonic, które wypada w przyszłym roku, czeka nas naprawdę ekscytujące i głośne ogłoszenie! 

Sonic to postać niewiele mniej kultowa niż Crash, Mario czy Spyro. Superszybki Jeż od blisko trzech dekad zachwyca pomysłem na rozgrywkę i pozwala nam przemierzać z nim przeróżne etapy w poszukiwaniu magicznych pierścieni i klejnotów, aby ostatecznie rozprawić się z wieloma złowrogimi antagonistami. 

Najwięksi fani na pewno zdają sobie sprawę, iż już w przyszłym roku będziemy mogli obchodzić trzydzieste urodziny Sonic'a. Choć wciąż nie wiemy, na jaką formę celebracji pokusi się SEGA, aby świętować tak duże osiągnięcie, możemy być pewni, że będzie ekscytująco. 

W ciekawych wywiadzie, udzielonym portalowi GamingTrend, jeden z szefów SEGI, Igo Gerscovich, rozmawiał na temat przyszłości serii o Niebieskim Jeżu i sukcesie filmu, który zadebiutował w tym roku. W pewnym momencie zapytany został o trzydzieste urodziny bohatera i to, czy szykuje się coś wyjątkowego

Tak! Mamy całkiem ekscytujące wiadomości, ale nie możemy się nimi jeszcze podzielić. Musicie jednak uzbroić się w cierpliwość i czekać na szczegóły. 

Bądźcie gotowi, Sonic przygotowuje się do startu...

Wreszcie możemy więc mówić, że dostaliśmy oficjalne potwierdzenie tego, że czeka nas coś więcej, niż pojedynczy wpis w social media. Jak myślicie? Czeka nas zapowiedź nowego tytułu? A może odnowienie starszych gier? Dajcie znać w komentarzach! 

Źródło: https://nintendosoup.com/sega-we-have-exciting-news-for-sonics-30th-anniversary-that-we-cant-wait-to-share/

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper