Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2020 21:12
Assassin's Creed Valhalla
1029V

Assassin's Creed Valhalla niczym Mortal Kombat. Twórcy zadbali o efektowne X-Ray'e

Najnowsza część Assassin's Creed pozwoli graczom sprawdzić umiejętności w wielu dynamicznych i brutalnych walkach. Twórcy postanowili ubarwić starcia i zaoferują mechanikę nazwaną „X-Ray Assassinations” i trzeba przyznać, że wygląda to nieźle.

Już w zeszłym tygodniu miałem okazję podzielić się swoimi wrażeniami z Assassin's Creed Valhalla, ale Ubisoft na specjalnym pokazie dla mediów nie prezentował wszystkich smaczków przygotowanych dla przygody wikingów. Chociaż wziąłem udział w wielu bitwach, to jednak nie miałem okazji sprawdzić „X-Ray Assassinations”.

Mechanika żywcem wyjęta z Mortal Kombat lub Sniper Elite pojawiła się na jednym ze zwiastunów, ale nie mieliśmy pewności, czy faktycznie gracze otrzymają możliwość ubijania wrogów w tak widowiskowy sposób.

Na szczęście nową mechanikę potwierdził Benoit Richer (reżyser Assassin's Creed Valhalla), który zaznaczył, że zabójstwa x-ray są dostępne w grze i będą wywoływane podczas rozgrywki przez gracza. Mając już kilka godzin na liczniku w Valhalli, jestem przekonany, że rentgenowskie zabójstwa będą dopieszczeniem tych wszystkich dynamicznych i krwawych pojedynków, w których weźmiemy udział.

Sprawdźcie również ostatni zwiastun, który skupia się na losie głównego bohatera.

Źródło: https://www.destructoid.com/stories/assassin-s-creed-valhalla-channels-mortal-kombat-for-its-most-gruesome-assassinations-597767.phtml

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft