Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2020 18:18
Assassin's Creed Valhalla
2184V

Assassin's Creed Valhalla na mocnym zwiastunie. Ubisoft pokazuje „Los Eivora”

Ubisoft zaprezentował nowy zwiastun Assassin's Creed Valhalla, który w świetny sposób przedstawia głównego bohatera przygody. Deweloperzy szykują graczy na wielką podróż i to właśnie Eivor odegra w niej najważniejszą rolę.

Na Ubisoft Forward otrzymaliśmy zwiastun oraz datę premiery Assassin's Creed Valhalla, a nawet zobaczyliśmy kilka fragmentów rozgrywki. Deweloperzy chcą promować swoją nadciągającą przygodę i z tego powodu możemy spojrzeć na kolejny materiał wideo – studio tym razem skupia się na pokazaniu głównego bohatera.

Eivor będzie interesującą postacią w Assassin's Creed Valhalla, ponieważ protagonista stanie na czele wikingów, by zapewnić im dogodne życie na angielskich terenach. Nie będzie to łatwe zadanie, gracze zmierzą się z wieloma przeciwnikami, ale możemy mieć pewność, że twórcy zapewnią nam wiele ciekawych wydarzeń.

Najnowszy trailer potrafi zachęcić do przygody, ponieważ Ubisoft zadbało dobry montaż, kilka efektownych miejscówek i co najważniejsze: zapowiada akcję. Sympatycy uniwersum mogą zacierać rączki, ponieważ pod względem rozgrywki Assassin's Creed Valhalla zaoferuje ciekawe odświeżenie, ale jednocześnie deweloperzy nie zapomnieli o najważniejszych elementach tego IP.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft