Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2020 20:48
Ghost of Tsushima + The Last of Us 2
1158V

Ghost of Tsushima trafiło na rynek, więc SIE Worldwide Studios świętuje. Twórcy przygotowali świetne grafiki

Od dzisiaj Ghost of Tsushima jest dostępne na całym świecie, więc deweloperzy z SIE Worldwide Studios postanowili pogratulować Sucker Punch Productions i przygotowali świetne grafiki. Twórcy ponownie łączą światy, ale tym razem Jin miał okazję wystąpić u boku nowych przyjaciół.

Od kilku dni możecie zapoznać się z naszą recenzją Ghost of Tsushimy, a nawet przygotowaliśmy szczegółowy poradnik zbierający informacje o grze. Tytuł jest już na szczęście dostępny na całym świecie, więc SIE Worldwide Studios postanowiło pogratulować deweloperom z Sucker Punch Productions.

Santa Monica Studio (God of War), Naughty Dog (The Last of Us) Insomniac Games (Ratchet) Bend Studio (Days Gone) oraz Pixelopus (Concrete Genie) przygotowały specjalne grafiki, w których twórcy witają nowego bohatera w rodzinie.

Ghost of Tsushima zbiera dobre oceny i teraz pozostaje jedno pytanie – czy Sony będzie rozwijać to IP? Trzeba zauważyć, że firma włożyła sporo pieniędzy w odpowiednie wypromowanie marki. Możemy mieć z tego powodu nadzieję, że Sucker Punch Productions będzie miało jeszcze okazję opowiedzieć nam kilka historii w świecie samurajów.

Źródło: Twitter: Naughty_Dog + SonySantaMonica + insomniacgames + BendStudio + Pixelopus

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch