Gracze Red Dead Online rozpoczęli protest. Rockstar zapomniał o grze

Gry
2539V
Gracze Red Dead Online rozpoczęli protest. Rockstar zapomniał o grze
Wojciech Gruszczyk | 17.07.2020, 20:24

Gracze Red Dead Online nie chcą dłużej czekać na marne ochłapy z pańskiego stołu. Fani rozpoczęli aktywny protest i zamierzają teraz biegać po grze w strojach klaunów. Ta reakcja ma zmusić Rockstar do prac nad nową zawartością do produkcji.

Rockstar oficjalnie pracuje nad GTA 5 na nową generację, ale jednocześnie deweloperzy wspierają GTA Online oraz Red Dead Online. Społeczność tej drugiej produkcji czuje się zapomniana, ponieważ ostatnia duża i znacząca aktualizacja została opublikowana na serwerach w grudniu ubiegłego roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy następnie wrzucali na serwery mniejsze nowości, ale sympatycy gry są przekonani, że nie tak powinno wyglądać wsparcie pozycji, która posiada tak dużą społeczność. Zainteresowani w końcu doskonale wiedzą, jak wygląda sytuacja z GTA 5, które wciąż otrzymuje istotne nowości.

To właśnie z tego powodu rozpoczęto protest – gracze zamierzają przebierać się za klauny i przez swoje aktywności mają zwrócić swoją uwagę Rockstar na Red Dead Online. Kolejni zainteresowani przyłączają się do akcji, więc bardzo możliwe, że deweloperzy zareagują.

Trzeba oczywiście zaznaczyć, że w tym wypadku problemem nie są wyłącznie same nowości (część graczy rozumie sytuację spowodowaną pandemią), ale brak jakichkolwiek sygnałów od deweloperów jest męcząca. Wielu sympatyków narzeka, że Rockstar nie prowadzi aktywnego dialogu ze swoją społecznością.

Sprawdźcie także ciekawą wizualizację GTA San Andreas Remake.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Red Dead Redemption 2.

Źródło: https://kotaku.com/red-dead-online-players-dress-as-clowns-to-protest-7-mo-1844405837

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper