GTA San Andreas Remake? Zwiastun prezentuje ambitny projekt fanów na Unreal Engine 4

Gry
4875V
GTA San Andreas Remake? Zwiastun prezentuje ambitny projekt fanów na Unreal Engine 4
Iza Łęcka | 14.07.2020, 12:45

Rockstar nie jest zainteresowane odświeżaniem kultowych części GTA, choć wielu graczy z radością przywitałoby chociażby GTA San Andreas Remake. Jeden z fanów sprawdził jak mogłaby wyglądać odpicowana gra i trzeba przyznać, że efekt prezentuje się świetnie.

Rockstar nie ma oporów przed wyciskaniem z GTA 5 ostatnich soków, dzięki czemu gra zawędruje na następną generację. Bardzo popularny zespół ma jednak w swojej bibliotece wiele produkcji, które mógłby powrócić w blasku i na pewno zostałyby ciepło przyjęte przez graczy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jednym z takich tytułów jest GTA San Andreas – grupa trzech fanów postanowiła zmierzyć się z ambitnym projektem, przenosząc całą mapę na Unreal Engine 4. Dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun projektu, niestety jednak lokacja nie zostanie udostępniona. Musimy przyznać, że GTA San Andreas w Unreal Engine 4 rozbudza nadzieję, że w pewnym momencie Rockstar przestanie skupiać się niemal wyłącznie na GTA 5, a wtedy tuż obok pełnoprawnych kontynuacji staną odświeżone kultowe historie.

Grand Theft Auto: San Andreas w Unreal Engine 4 otrzymuje wiele pochwał od sympatyków serii Rockstar, co w zasadzie nie powinno nikogo dziwić, bowiem projekt prezentuje się znakomicie.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Grand Theft Auto: San Andreas.

Źródło: https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/grand-theft-auto-san-andreas-fan-remake-in-unreal-engine-4-showcased-looks-stunning/

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper