Iza Łęcka Iza Łęcka 17.07.2020 12:50
Ghost of Tsushima wyspa
1049V

Ghost of Tsushima zachwyca. Gameplay prezentuje zmiany zachodzące na wyspie

Podczas podróży po Cuszimie gracze doświadczą wielu zapierających dech w piersiach widoków. Trzeba przyznać, że Sucker Punch Productions wykonało kawał dobrej roboty – sprawdźcie materiał prezentujący zmieniający się cykl dnia i nocy.

Już dzisiaj część graczy wyruszy do zadania ostatecznej zemsty na Cuszimie – całkiem wysokie noty Ghost of Tsushima zwiastują, że wielu graczy zostanie oczarowanych opowieścią czerpiącą z japońskiej historii. Zespół Sucker Punch Productions wielokrotnie powtarzał, że chce przenieść śmiałków do różnorodnych miejsc jak najlepiej oddając klimat XIII- wiecznej wyspy targanej wojną.

Po prezentacji fantastycznie wyglądającego fragmentu rozgrywki, sympatycy japońskich historii mogą zerknąć na zmieniającą się wraz z upływem czasu wyspę, na której Jin Sakai spróbuje odeprzeć atak Mongołów. Na poniższym materiale możemy obserwować nie tylko cykl dnia i nocy, ale także reagującą na wiatr i zmieniającą kolory pod wpływem promieni słońca, roślinność. Widok odbijającego się Księżyca w tafli wody może zachwycić.

Jeżeli nadal oczekujecie na swoją wersję gry lub zastanawiacie się nad zakupem – sprawdźcie unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Ghost of Tsushima oraz naszą recenzję gry.

Źródło: YouTube IGN

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch