Iza Łęcka Iza Łęcka 17.07.2020 12:12
Sova Valorant
600V

Valorant otrzyma serwer w Warszawie. Polacy mogą liczyć na mniejsze opóźnienia

Riot zamierza zadbać o graczy z Europy Środkowo-Wschodniej, którzy spędzają każdą wolną chwilę na serwerach nowej strzelanki. Valorant otrzyma dedykowany serwer w Warszawie, co wpłynie pozytywnie na jakość rozgrywki między innymi Polaków.

Valorant zadebiutował na początku czerwca, zbierając pochwały od kolejnych graczy. Ostatnio Riot zapowiedział pierwszy efektowny skin Ultra Edition, tymczasem twórcy przychodzą z kolejną pozytywną informacją.

Dzięki coraz większej popularności gry, producent i wydawca zdecydował się na uruchomienie serwera w Warszawie – wpłynie to pozytywnie na płynniejszą rozgrywkę, zmniejszy ping oraz zapewni stabilniejsze zmagania:

„Miło nam poinformować, że wraz ze wzrostem popularności gry VALORANT, innowacyjnej strzelanki od Riot Games, rozwija się infrastruktura firmy. Uruchomiony właśnie serwer w Warszawie to bardzo dobre wieści dla wszystkich graczy w Europie Środkowo – Wschodniej. Bliższa lokalizacja serwera oznacza szansę na płynniejszą rozgrywkę, mniejsze opóźnienia i stabilniejsze połączenie.”

Valorant znajduje się na rynku niespełna dwa miesiące, a najnowsza wiadomość jest zapowiedzią długiej i zaplanowanej podróży. Już w przypadku League of Legends Riot udowodnił jak znakomicie potrafi rozwijać i dbać o swoje tytuły - w przypadku najnowszej strzelanki możemy obserwować podobne działania.

Źródło: Informacja prasowa: Lighthouse.Polska

Tagi: Riot Games serwer Valorant