Iza Łęcka Iza Łęcka 09.07.2020 08:11
Valorant Elderflame
2907V

Valorant z niezwykle drogą skórką. Elderflame to pierwszy skin „Ultra Edition”

Pomimo że Valorant jest dostępny za darmo, Riot Games musi zarabiać. Twórcy League of Legends przedstawili pierwszy skin „Ultra Edition”, który kosztuje więcej niż niejedna specjalna wersja gry na aktualną generację. Za 100 dolarów gracze mogą zebrać Elderflame'a.

Valorant trafił aktualnie wyłącznie na komputery osobiste (choć twórcy rozważają przygotowanie edycji na konsole), a Riot Games ponownie zaproponowało grę w formie free-2-play. Dzięki League of Legends deweloperzy mają ogromne doświadczenie w obranym modelu biznesowym. Po miesiącu od premiery, zaprezentowało pierwszy skin z serii „Ultra Edition”.

Elderflame to w zasadzie zestaw czterech skórek, które przekształcają bronie w żyjącego smoka. Prezentacja skina została ciepło przyjęta przez graczy, czego już nie możemy powiedzieć o cenie efektownego dodatku.

Elderflame jest dostępny za 11000 VP czyli 100 dolarów. Sympatycy darmowej strzelanki mogą skusić się także na jeden element z pakietu za 25 dolarów, ale jak pokazują przykłady z innych produkcji F2P – najczęściej wybierany jest najdroższy zestaw, który umożliwia wyróżnianie się na serwerach.

Musimy podkreślić, że Elderflame to pierwszy skin Ultra Edition. W przyszłości pojawią się kolejne, które będą wycenione podobnie... Riot Games zapewni także „Exclusive Edition”, czyli dodatki wyższej klasy, których cena nie została jeszcze potwierdzona.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/new-valorant-skins-turn-weapons-into-living-pet-dr/1100-6479472/

Tagi: Elderflame Riot Games Valorant