Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.07.2020 09:16
Tony Hawk's Pro Skater 1+2
758V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 z nowymi zawodnikami. Rzut oka na powstawanie remake'a w nowym filmiku

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zapowiada się świetnie - nie tylko przez opracowaną od zera grafikę, ale również masę świeżych motywów. 

Właśnie jednemu z takich świeżych elementów, które nie występowały w pierwotnych wydaniach Tony Hawk's Pro Skater, możemy się dzisiaj przyjrzeć. Chodzi o nowych zawodników. W tym przypadku to Lizzie Armanto, 27-letnia profesjonalna skaterka z Kalifornii, która wystąpiła wcześniej już w Tony Hawk's Shred Session i Tony Hawk's Pro Skater 5. Tym razem w Armanto będziemy mogli wcielić się w remake'u, czyli w Tony Hawk's Pro Skater 1+2.

W grze nie zabraknie też innych zawodników z młodego pokolenia. Poniżej znajdziecie filmiki prezentujące kolejne znane nazwiska, które ujawniano w poprzednich tygodniach.

Warto w tym miejscu przypomnieć o ogromnym entuzjazmie Tony'ego Hawka do całego przedsięwzięcia. Sławny zawodnik zapowiedział w ostatnim wywiadzie, który znajdziecie tutaj, że to dopiero tylko początek. Seria ma się dalej prężnie rozwijać - również o zupełnie nowe odsłony.

Wiemy również, że w Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zobaczymy ruchy/triki, które nie były dostępne w pierwotnych wydaniach tych gier z poczciwego "Szaraka". Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions