Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.07.2020 09:06
Pro Skater 1 + 2 Tony Hawk's
727V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 to tylko początek. Tony Hawk mówi o dalszych remasterach i nowych odsłonach serii

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 jeszcze w wakacje doczeka się wersji demonstracyjnej. Temat remake'a kultowych gier z poczciwego "Szaraka" rozwinął w wywiadzie sam Tony Hawk.

Słynny zawodnik, który przez długie lata sygnował swym nazwiskiem serię Pro Skater, udzielił tym razem wywiadu redakcji Game Informer. W rozmowie Tony Hawk przypomniał, że przygotował z deweloperami Tony Hawk's Pro Skater 1+2 trochę nowych ruchów, które nie były dostępne w dwóch pierwotnych wydaniach serii. Najważniejsze dla Hawka było umieszczenie "Reverta" z Tony Hawk's Pro Skater 3, które otwiera bramę do masy combosów. Tony Hawk wypowiedział się też w 9 minucie nagrania na temat muzyki w Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Zawodnik zdradza, które zespoły były dla niego najważniejsze i o które licencje zabiegał najmocniej.

Pod koniec rozmowy pojawia się temat zniknięcia gier skaterskich z rynku przez długie lata. Tony Hawk twierdzi, że najwięcej zamieszania na rynku zrobiła seria Skate od EA, co sprawiło finalnie, że spadła sprzedaż wszystkich gier tego typu i rozpoczęła się posucha w temacie gier z motywem przewodnim deskorolki.

Tony Hawk zaznacza w 14 minucie nagrania, że Tony Hawk's Pro Skater 1+2 to "tylko początek". Mężczyzna podkreśla, że ma wielkie plany w związku z serią Pro Skater, tak by stworzyć kolejne remastery/remake'i ("części 3 i 4" - stwierdza Hawk) a nawet zupełnie nowe odsłony marki. Zawodnik pokłada nadzieję w nowym pokoleniu graczy i fanów deskorolki.

Premiera Tony Hawk's Pro Skater 1+2 odbędzie się 4 września. W sierpniu zagramy w wersję demonstracyjną.

Źródło: YouTube/Game Informer

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions