Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2020 21:06
ps5 dualsense
4265V

PS5 DualSense na pierwszym filmie! Geoff Keighley zapowiada prezentację

Od kilku dni pojawiały się zdjęcia kontrolera do PS5, a właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie szczegółowej prezentacji. Geoff Keighley pokaże światu DualSense od PlayStation 5. Szykuje się świetne show.

Dzisiaj byliśmy świadkami kilku ważnych ogłoszeń Microsoftu: firma ujawniła swoją wizję na next-gena, potwierdziła wsparcie dwóch generacji, a nawet zapowiedziała zakończenie produkcji Xboksa One X. Co w tej sytuacji robi Sony? Zapowiada pokaz DualSense.

Kontroler od PlayStation 5 zostanie zaprezentowany już jutro i na dobry początek Geoff Keighley opublikował pierwszy materiał wideo z DualSense. O godzinie 18:00 zobaczymy, jak dokładnie wygląda pad od PlayStation 5 i pewnie otrzymamy kilka informacji dotyczących jego możliwości. To będzie naprawdę ciekawe zakończenie intensywnego tygodnia.

Będzie to naprawdę interesujące wydarzenie, ponieważ jak wiadomo kontroler od PlayStation 5 przeszedł bardzo wiele zmian. Firma zaoferuje nie tylko nowy wygląd, ale postanowiła obładować sprzęt licznymi technologiami – możemy tutaj wyróżnić haptyczne wibracje i adaptacyjne triggery.

Wciąż tak naprawdę nie zobaczyliśmy tyłu urządzenia, nie usłyszeliśmy pierwszych „kliknięć” przycisków funkcyjnych, a nawet nie wiemy, jak działają przełączniki w d-padzie, ale na szczęście odpowiedzi na wszystkie pytania powinny zostać ujawnione już jutro.

Źródło: TwitteR: geoffkeighley

Tagi: dualsense playstation 5 ps5 PS5 DualSense