Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2020 22:02
Crysis Enhanced Edition
2581V

Crysis Enhanced Edition dostępny za darmo. Zwiastuny pokazują nową jakość

Crytek nie potwierdził premiery Crysis Remastered na dużych platformach, ale już dzisiaj gracze mogą zapoznać się z Crysis Enhanced Edition. Jest to wyłącznie modyfikacja, jednak twórcy zadbali o znaczące odświeżenie gry – sprawdźcie porównania i pobierzcie stosowne pliki.

Crytek zmienił plany dotyczące premiery Crysis Remastered i aktualnie znamy datę premiery jedynie wersji na Nintendo Switcha. Na sprzęcie Nintendo nie możemy oczekiwać wybitnej oprawy, ale już wcześniej deweloperzy zapowiedzieli kilka ulepszeń.

Sytuacja jest jednak interesująca, ponieważ od dzisiaj na rynku jest dostępny Crysis Enhanced Edition. Modyfikacja trafiła wyłącznie na PC, ale zainteresowani otrzymają między innymi: wysoką jakość tekstur, dopracowane efekty wody oraz nieba, efekty mgły, poprawione oświetlenie w całej produkcji, odbicia w wodzie, cienie trawy, czy też ulepszoną symulację materiałów.

Twórcy Crysis Enhanced Edition nie zapewnili za darmo swoich tekstur w 4K/8K, ale korzystają z modów Rygels Textures, HD Grass, Maximum Immersion Textures oraz Vanilla, by zaoferować graczom podstawowe wrażenia. Jeśli oczekujecie pełnego projektu – musicie zapłacić.

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że przedstawione usprawnienia wprowadzone przez Crysis Enhanced Edition zostały wcześniej zapowiedziane przez Crytek dla Crysis Remastered. Twórcy mogą mieć spory problem ze sprzedażą swojej oficjalnej wersji.

Źródło: https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/crysis-enhanced-edition-is-now-available-for-free-download/

Tagi: Crysis Crysis Enhanced Edition crysis remastered crytek