Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2020 20:04
Crysis Remastered
1001V

Crysis Remastered w lipcu na Nintendo Switchu. Crytek pokazuje nową wersję

Crytek zdecydował się na ciekawy ruch. Studio postanowiło jeszcze w lipcu wydać Crysis Remastered, ale aktualnie gra będzie dostępna wyłącznie na Nintendo Switchu. Deweloperzy zaprezentowali materiały z odświeżonej strzelanki.

Electronic Arts dodało wczoraj trylogię serii Crysis do EA Access, ale w tym wypadku nie otrzymamy odświeżonych przygód. Twórcy na początku lipca opóźnili premierę Crysis Remastered i nawet oficjalnie nie zaprezentowali zwiastuna gry, ponieważ gracze wyrazili niezadowolenie z materiałów, które miały prezentować jakość tytułu na aktualnej generacji.

Mimo to właśnie potwierdzono, że Crysis Remastered już 23 lipca będzie dostępny na Nintendo Switchu. Nie otrzymaliśmy jednak szczegółów premiery na PlayStation 4, Xboksach One oraz PC – bardzo możliwe, że autorzy chcą dopracować te wersje, by zapewnić graczom lepszą jakość.

Crysis Remastered na Nintendo Switchu otrzyma dynamiczne i dopracowane oświetlenie, możliwość sterowania ruchem, zniszczalne środowisko, a nawet wyginanie się roślin. Studio przedstawiło cztery screeny prezentujące jakość gry na konsoli Nintendo.

Crysis Remastered - Switch - 1

Crysis Remastered - Switch - 2

Crysis Remastered - Switch - 3

Crysis Remastered - Switch - 4

Źródło: https://www.crysis.com/

Tagi: Crysis Remastered Crytek data premiery Nintendo Switch