Iza Łęcka Iza Łęcka 13.07.2020 07:30
Assassin's Creed Valhalla Eivor
4266V

Assassin’s Creed Valhalla na nowej rozgrywce. Seks z wikingiem i mini-gra w picie alkoholu

Ubisoft zaprezentował dziennikarzom duży wycinek Assassin’s Creed Valhalla, w którym każdy mógł zatopić się w świecie wikingów i sprawdzić różne aktywności. Okazuje się, że w grze pojawił się wątek seksu z drugim wikingiem, a zainteresowani mogli wziąć udział w pojedynku na picie alkoholu.

Assassin's Creed Valhalla zadebiutuje już w listopadzie, dlatego też sympatycy serii mogą przygotowywać się do zupełnie nowej przygody, w której tym razem głównymi bohaterami zostali wojownicy z dalekiej północy. Zanim Wikingowie rozpoczną podbijanie Anglii, nie mogą zapomnieć o przyjemnościach.

Podczas prezentowanego fragmentu Ubisoft pozwolił dziennikarzom przeżyć pierwszy romans, który możecie zobaczyć na poniższej rozgrywce. Po zaciętej walce w turnieju picia, Eivor odwiedza swojego przyjaciela. Choć deweloperzy nie podają wątku na tacy, łatwo możemy się domyślić, czemu oddali się wojownicy Północy.

Jeżeli pragniecie dowiedzieć się nieco więcej o najnowszej odsłonie Assassin’s Creed Valhalla, sprawdźcie nasz świeżutki playtest oraz zobaczcie następne fragmenty rozgrywki, na których przyjrzeć się można kolejnym misjom i intensywnej walce.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft