Iza Łęcka Iza Łęcka 16.07.2020 11:19
Frostpunk Xbox
1451V

3 gry za darmo na weekend. Microsoft zaprasza na polski hit

Microsoft przedstawił kolejną ofertę z serii Free Play Days. W najbliższych dniach gracze otrzymali możliwość sprawdzenia trzech produkcji, wśród których znajduje się między innymi Frostpunk: Console Edition. Tytuł zebrał świetne oceny i jest chwalony za przeniesienie rozgrywki na nową platformę.

Microsoft zapowiedział nowe Free Play Day, które tym razem może zainteresować wielu graczy, gdyż w ofercie znalazły się trzy niezwykle interesujące tytuły. W zestawieniu zobaczycie między innymi pozycję ratowaną przez Ubisoft.

3 gry za darmo na weekend

  • Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint
  • Ash of Gods Redemption
  • Frostpunk: Console Edition

Polskich hitem przywołanym w tytule jest oczywiście Frostpunk. Nie każdy przepada za city builderami, ale elementy survivalowe mogą dodawać nieco smaczku do rozgrywki opracowanej przez 11 bit studios. Dla tych, którzy jeszcze nie sprawdzili Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, nadchodzący weekend może być dobrym momentem. Jeżeli jednak pozycję, którą francuski wydawca próbuje za wszelką ratować, omijacie szerokim łukiem, w kolejce czeka jeszcze Ash of Gods: Redemption czyli taktyczny RPG z elementami karcianymi. Naszą recenzję produkcji możecie sprawdzić tutaj.

Wszystkim sympatykom promocji przypominamy, że za darmo można jeszcze ściągnąć 3 gry z Epic Games Store, a w sklepie Microsoftu znajdziemy gry Ubisoftu w niższych cenach.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Tagi: free play days gry za darmo na weekend promocja xbox one za darmo