Iza Łęcka Iza Łęcka 16.07.2020 08:46
Killing Floor 2 Epic Games
5547V

3 gry za darmo jeszcze przez kilka godzin. Skorzystajcie z promocji Epic Games Store

Jeszcze przez kilka godzin możecie skorzystać z promocji i wrzucić na cyfrową kupkę wstydu trzy kolejne gry od Epic Games. Najpewniej nie wszyscy gracze spędzą przy tytułach dziesiątki godzin, choć wszystkie pozycje warto dodać do kolekcji.

Epic Games w zeszłym tygodniu zaproponowało graczom aż trzy produkcje, tym razem stawiając na znane tytuły, którymi może zainteresować się wielu entuzjastów rozgrywki na PC. Nawet jeśli nie macie czasu ani ochoty, by wkroczyć w oferowane światy, warto dodać je do kolekcji – dla przykładu, zawsze możecie znaleźć ekipę do Killing Floor 2, a produkcja będzie spokojnie czekać w katalogu.

Killing Floor 2 – pobierz za darmo

Lifeless Planet: Premier Edition – pobierz za darmo

The Escapists 2 – pobierz za darmo

Oferta jest dostępna do godziny 17:00, a następnie za darmo pobierzemy Torchlight II. Jak dotąd Epic Games potwierdziło tylko jedną grę, która zostanie udostępniona w promocji, ale trzeba przyznać, że akurat w tym wypadku będziemy mieć do czynienia ze znakomitym tytułem, który w 2012 roku zebrał oceny na poziomie 88%.

W ubiegłym miesiącu Epic Games ogłosiło, że rozdawanie przynosi oszałamiające rezultaty. Mimo to nie brakuje niepochlebnych opinii, że owa forma promocji jest zbyt droga, dlatego gigant branży szuka inwestorów podobnych do Sony.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Epic Games Killing Floor 2 Lifeless Planet: Premier Edition promocja The Escapists 2 za darmo