Iza Łęcka Iza Łęcka 13.07.2020 11:10
Assassin's Creed® Odyssey
809V

Promocja Ubisoft Forward w sklepie Microsoftu. Gry z serii Assassin's Creed i Far Cry w lepszych cenach

Microsoft i Ubisoft zapraszają na nową promocję. Gracze mogą skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej z okazji Ubisoft Forward. Na liście przecenionych tytułów pojawiają się wszystkie największe gry studia ostatnich lat.

Już w zeszłym tygodniu gracze preferujący granie na PC mogli skorzystać z promocji na czołowe produkcje Ubisoftu w sklepie Uplay. Teraz nadszedł czas na ofertę dla konsolowców – w sklepie Microsoftu obniżone zostały ceny najbardziej znanych tytułów wychodzących spod rąk francuskiego producenta i wydawcy.

W niższych cenach możecie zakupić nie tylko pełne produkcje, ale wydania specjalne oraz game passy. Przecenione zostały takie tytuły jak chociażby Assassin's Creed Odyssey Deluxe Edition (104,99 zł), Far Cry 5 (41,99 zł), Watch Dogs 2 (57,99 zł) czy Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (86,99 zł). Jeżeli więc chcecie się przygotować na nadciągające premiery Ubisoftu – czas oczekiwania można sobie uprzyjemnić poznaniem wcześniejszych tytułów z serii Assassin's Creed czy Far Cry.

Jeżeli nadal żyjecie wczorajszym pokazem Ubisoftu, zapraszamy Was na poznanie naszych wrażeń z wydarzenia. Gracze, którzy spędzają wolny czas sprawdzając produkcje na PC, mogą już pobrać za darmo Watch Dogs 2.

Promocja Ubisoftu w sklepie Microsoftu

Źródło: https://www.reddit.com/r/VideoGameDealsCanada/comments/hq53r4/xbox_live_ubisoft_forward_sale_far_cry_assassins/

Tagi: Assassin's creed Far Cry promocja Ubisoft Ubisoft Forward Watch Dogs