Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2020 18:12
Cyberpunk 2077 V
1174V

Cyberpunk 2077 – mapa odtworzona przez graczy. Fani wyszczególnili 15 dzielnic

Gracze wyczekują na kolejny pokaz Cyberpunka 2077, ale nie brakuje także fanów twórczości CD Projekt RED, którzy chętnie łączą przedstawione informacje i starają się poznać nowe szczegóły gry. To dzięki takiej pracy możemy spojrzeć na ciekawą prezentację mapy z Night City.

CD Projekt RED od kilku tygodni systematycznie przedstawia kolejne miejscówki z Night City – twórcy ostatnio wspominali o siedzibie Electronic Arts oraz pokazywali Westbrook. Fani chętnie korzystają z przedstawionych szczegółów i udało im się odtworzyć mapę z Cyberpunka 2077.

Nie jest to oficjalny projekt, nie możemy mieć pewności, że udało im się dobrze połączyć przedstawione fakty, ale trzeba przyznać, że wygląda to bardzo dobrze. Jak wiadomo w Night City trafimy do różnych dzielnic, gdzie spotkamy wiele zróżnicowanych gangów i właśnie ten detal został dobrze zaprezentowany na mapie.

CD Projekt RED jeszcze nie zaprezentował ostatecznej mapy, ale takie smaczki powinny zostać udostępnione dopiero w okolicy premiery Cyberpunka 2077. Studio już za czasów Wiedźmina 3: Dziki Gon pokazało, że potrafi prezentować najlepsze smaczki dopiero na koniec kampanii promocyjnej.

Należy dodać, że CD Projekt RED skomentował problemy związane z Edycją Kolekcjonerską gry – gracze mogą mieć pewność, że duże pudełka trafią do zainteresowanych. Studio wzięło odpowiedzialność za dostarczenie zestawów.

Cyberpunk 2077 mapa - 15 dzielnic

Źródło: https://www.psu.com/news/cyberpunk-2077-map-15-districts/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077