Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.07.2020 12:58
cyberpunk 2077
2935V

Cyberpunk 2077. CD Projekt RED przedstawia Westbrook, dzielnicę bogaczy

CD Projekt RED przedstawił kolejną dzielnicę wchodzącą w skład Night City - Westbrook. 

CD Projekt RED ruszył z machiną promocyjną Cyberpunk 2077 - jedną z najbardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku. Niedawno mogliśmy poczytać o wrażeniach Rogera z pokazu, obejrzeć ujęcia przedstawiające najważniejsze miejsca w Night City, a teraz możemy zobaczyć jak prezentuje się Westbrook, czyli jedna z dzielnic świata wykreowanego przez rodzimych deweloperów.

Westbrook było w przeszłości przepełnione kryminalistami, ale dzięki wpływowym ludziom i ich prywatnym ochroniarzom, jest to obecnie najlepsze miejsce do życia i rozrywki w Night City. Mieszkają tutaj największe gwiazdy, które, można rzec, śpią na pieniądzach. Podczas zwiedzania tejże lokacji będziemy musieli wziąć ze sobą sporo forsy, bowiem, jak zapowiadają twórcy, czeka na nas wiele atrakcji, co potwierdzają udostępnione niżej śliczne grafiki koncepcyjne. 

Uwagę przykuwa szczególnie willa z basenem. Patrząc na tak urzekającą lokację można już z góry zakładać, że zostanie ona wykorzystana do jakichś aktywności - na myśl przychodzą przede wszystkim wielkie imprezy, gdzie główną rolę odegrają grube czeki gotówkowe i szampany.

  

Źródło: https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-concept-art-reveals-westbrook-a-playground-for-the-rich/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077