Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2020 14:43
Microsoft Flight Simulator
1129V

Microsoft Flight Simulator trafi w Polsce do pudełek. Gra na 6 płytach i z lokalizacją

Entuzjaści pudełkowych wydań mogą szykować się na Microsoft Flight Simulator. Gra trafi w Polsce do pudełka, o które zadba Koch Media Poland i wydawca potwierdził przygotowanie lokalizacji. Poznajcie szczegóły.

Amerykańska korporacja potwierdziła w tym tygodniu datę premiery oraz trzy wydania Microsoft Flight Simulator, a następnie musiała wytłumaczyć zamieszanie z lotniskami. Teraz jednak już wiemy, że od premiery gracze otrzymają dostęp do około 37 tysięcy obiektów.

Jeśli jesteście fanami pudełek, to na pewno zainteresuje Was wiadomość od Koch Media Poland. Firma zajmie się dostarczeniem pudełkowego wydania do naszego kraju – w dodatku wydawca potwierdził, że produkcję kupimy z polską wersją językową (napisy).

Microsoft Flight Simulator będzie dostępny w dwóch wersjach standardowej oraz edycji Premium Deluxe, która zawiera:

„Microsoft Flight Simulator w edycji Premium Deluxe zawiera pełną podstawową grę oraz 10 dodatkowych, szczegółowo odwzorowanych, samolotów z unikalnymi modelami lotu, a także 10 dodatkowych, pieczołowicie odtworzonych, międzynarodowych lotnisk, w tym m.in. Amsterdam-Schiphol, Dubaj, Londyn-Heathrow czy San Francisco.”

Prezentację zestawu zobaczycie poniżej. Aktualnie potwierdzono jedynie datę premiery Microsoft Flight Simulator na PC, ale trudno powiedzieć, czy Koch Media Poland zajmie się również wersją na Xboksa One i w przyszłości na Xboksa Series X. Mimo wszystko cieszyć powinna wiadomość o lokalizacji.

Microsoft Flight Simulator pudełko

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios