Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2020 15:46
Microsoft Flight Simulator
2809V

Microsoft Flight Simulator ma datę premiery. Ponad 500 zł za dostęp do wszystkich samolotów i lotnisk

Microsoft ujawnił ostateczne szczegóły dotyczące premiery Microsoft Flight Simulator. Gra będzie dostępna w sierpniu i gracze mogą już dzisiaj złożyć zamówienia przedpremierowe na produkcję. Tytuł jest dostępny w trzech wersjach, ale propozycja trafi także do Xbox Game Pass. Poznajcie szczegóły.

Microsoft Flight Simulator będzie dostępny już 18 sierpnia, ale na początku gra trafi wyłącznie na PC. Gracze mogą jednak liczyć na sporo atrakcji, jednak trzeba pamiętać, że przyjemności nie będą dostępne za darmo. Firma zaprasza do składania zamówień przedpremierowych na trzy wydania:

Niezależnie od wybranej wersji klienci otrzymają takie same atrakcje, jednak poszczególne wersje będą różnić się zawartością samolotów oraz dostępnych lotnisk. W podstawowym wydaniu otrzymamy 20 maszyn i 30 miejsc do lądowania – to właśnie ta edycja będzie dostępna w Xbox Game Pass.

Gracze mogą liczyć na tętniący życiem świat, a podczas rozgrywki będziemy stale doskonalić swoje umiejętności. Twórcy zapewnią dynamiczną pogodę, nowy silnik odpowiedzialny za zmianę pory dnia, a „najnowocześniejszy silnik fizyki” zaoferuje „prawdziwe realistyczne doświadczenie”. Asobo Studio wcześniej potwierdziło, że zapewni rzeczywisty ruch w powietrzu.

Sprawdźcie ostatnie materiały z gry, a następnie zerknijcie na listę samolotów i lotnisk:

Microsoft Flight Simulator różne wersje

Microsoft Flight Simulator lotniska

Microsoft Flight Simulator samoloty

Jest też najnowszy zwiastun:

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/07/13/microsoft-flight-simulator-launch-date-announcement/

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios