Iza Łęcka Iza Łęcka 15.07.2020 09:42
DualSense PS5
6623V

PS5 DualSense prezentuje się znakomicie. Kontroler PlayStation 5 na kolejnym prawdziwym zdjęciu

Sony przygotowuje się do premiery PS5, tymczasem w Sieci pojawiło się kolejne zdjęcie prezentujące kontroler DualSense. Gracze zastanawiają się, kto już może korzystać z pada do PlayStation 5, ale odpowiedź na to pytanie jest prostsza niż może nam się wydawać...

Japońska korporacja coraz prężniej przygotowuje się do biegu po nową generację, Wiemy już, że Sony zwiększyło produkcję PS5 oraz kontrolerów DualSense, by zapewnić odpowiednią liczbę urządzeń na końcówkę 2020 roku. Ostatnio otrzymaliśmy także nowe zdjęcie pada, które dokładnie ukazało wejście słuchawkowe, natomiast w nocy pojawiła się kolejna fotka.

Najnowsze zdjęcie potwierdza niezwykle opływowy kształt sprzętu oraz wyraźne oddzielenie części białej od czarnej – możemy przypuszczać, że rozgraniczenie ma wpływ na różnorodne wibracje, których doświadczymy w trakcie rozgrywki.

Gracze wciąż doszukują się źródeł tajemniczych zdjęć – według najnowszej teorii deweloperzy otrzymali już finalną wersję DualSense (wcześniej korzystali z prototypów przypominających DualShocki 4) i to właśnie oni mogą dzielić się ujęciami. Jak na razie wiadomość nie została potwierdzona, trzeba jednak przyznać, że kontroler prezentuje się okazale.

DualSense PS5

Źródło: Twitter: gamezawy_co

Tagi: DualSense PlayStation 5 PS5 PS5 DualSense