Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2020 01:11
PS5 DualSense prawdziwe zdjęcie
12929V

PS5 DualSense na prawdziwym zdjęciu. Kontroler PlayStation 5 jest spory i wygląda świetnie

Kontroler DualSense podąża drogą PS5 i do Sieci wyciekło zdjęcie prezentujące pad w rzeczywistości. Urządzenie wygląda intrygująco i znacząco różni się od swojego poprzednika. Trzeba przyznać, że inżynierowie Sony wpadli na ciekawy pomysł.

Sony zaprezentowało DualSense na początku kwietnia, ale dotychczas otrzymaliśmy tylko kilka renderów oraz zwiastun opublikowany podczas The Future of Gaming. Sony nie przedstawiło prawdziwego zdjęcia, które pozwoliłoby nam zerknąć na wszystkie atuty urządzenia.

Ktoś jednak ma już DualSense i postanowił pochwalić się sprzętem. W Sieci wylądowało właśnie nowe zdjęcie prezentujące kontroler – możemy tutaj dokładnie spojrzeć na wejście na słuchawki, ale również fotka zdradza dodatkowy szczegół. Zwróćcie uwagę, jak znacząco w samej konstrukcji obudowy biały element odstaje od czarnego.

W Sieci pojawiło się już nawet zestawienie, które pokazuje DualShocka 4 w podobnym ułożeniu... Szczerze mówiąc? Nie mogę się doczekać, gdy chwycę w łapy DualSense. Jestem bardzo ciekaw, jak będzie się grało na kontrolerze do PlayStation 5.

PS5 DualSense prawdziwe zdjęcie 1

PS5 DualSense prawdziwe zdjęcie 2

Źródło: Twitter: Salt1estGaming + vih8p

Tagi: dualsense PlayStation 5 PS5 PS5 DualSense Sony