Iza Łęcka Iza Łęcka 15.07.2020 08:10
Dragon’s Dogma
963V

Dragon’s Dogma na Netflix z datą premiery. Zaprezentowano plakat

Na platformę Netflix zmierza produkcja, która może przypaść do gustu fanom interesującej, choć wciąż niedocenianej serii Capcomu. Animacja Dragon's Dogma ma datę premiery, zaprezentowano również pierwszy plakat historii.

W marcu ubiegłego roku Netflix potwierdził prace nad animacją w uniwersum Capcomu, choć od tego czasu nie otrzymaliśmy wielu szczegółów dotyczących produkcji. Musimy jednak potwierdzić, że „Dragon’s Dogma” zmierza na serwery streamingowej usługi i będzie dostępne od 17 września.

Z racji tego, że animacja została stworzona przez Netflix, od dnia debiutu otrzymamy dostęp do wszystkich epizodów. Platforma coraz częściej i chętniej pracuje nad historiami, które zostały zapoczątkowane w grach – w końcu „Castlevania” odniosła spory sukces, tymczasem wciąż trwają prace nad adaptacjami „Devil May Cry” oraz „Resident Evil”. Jeszcze w 2020 roku otrzymamy „The Witcher: Nightmare of the Wolf” – choć to oczywiście uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

W przypadku nowego „Dragon’s Dogma” nie możemy się pochwalić zbyt wieloma informacjami dotyczącymi fabuły, ale dzisiejsza wiadomość powinna rozbudzić entuzjastów IP, którzy od lat czekają na nową część. Jak wiadomo Capcom wciąż powtarza, że jest to ważna marka dla japońskiego studia, choć do pełni szczęścia brakuje konkretnych zapowiedzi.

Dragon Dogsma Netflix

Źródło: Twitter: NXOnNetflix

Tagi: anime Capcom data premiery Dragon’s Dogma netflix