Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2020 21:26
Assassin's Creed Valhalla
1054V

Assassin's Creed Valhalla bez ograniczeń w romansach. Gracze mogą dowolnie wybierać płeć bohatera

Twórcy Assassin's Creed Valhalla tłumaczą kolejne elementy związane z przygodą wikingów. W grze nie tylko wybierzemy dowolnie płeć, ale żadna z decyzji nie zmniejszy miłosnych możliwości głównego bohatera. Gracze będą mogli cieszyć się różnorodnymi romansami.

Na Ubisoft Forward zobaczyliśmy wielką prezentację Assassin's Creed Valhalla i od tego czasu deweloperzy przybliżają graczom nowe elementy gry. Zobaczyliśmy już pierwszy seks z wikingami w roli głównej, a później studio potwierdziło, że gracze otrzymają możliwość zmiany płci w każdym momencie – nie tylko przed rozpoczęciem przygody.

Youssef Maguid (scenarzysta) podczas rozmowy z dziennikarzami IGN potwierdził, że płeć nie ograniczy naszych żadnych wyborów w grze i nawet w przypadku romansów otrzymamy dużą swobodę zabawy:

„W grze można romansować z wieloma osobami i z każdą można to robić niezależnie od płci”

Seks osób tej samej płci nie jest niczym nowym w serii Assassin's Creed, ale na pewno warto zaznaczyć, że pierwszy raz będziemy mogli dokonać „szybkiej zmiany” przed odpowiednią sceną, by sprawdzić, jak NPC będzie reagować na kobietę lub mężczyznę. Jest to również ciekawy ruch, ponieważ wcześniej (Assassin's Creed Odyssey) otrzymaliśmy dostęp do dwóch różnych bohaterów – a teraz Eivor to jedna postać.

Źródło: https://www.ign.com/articles/assassins-creed-valhalla-eivor-gender-romance-no-restrictions?

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft