Iza Łęcka Iza Łęcka 14.07.2020 10:20
Age of Empires 3 Definitive Edition
564V

Age of Empires 3: Definitive Edition już ocenione przez Brazylijczyków. Gra zadebiutuje wkrótce

Microsoft szykuje się do premiery kolejnego odświeżonego Age of Empires. Zapowiada się, że podczas Xbox Game Showcase nie zabraknie również Age of Empires 3: Definitive Edition i szczegółów dotyczących tej premiery. Brazylijski odpowiednik PEGI ocenił już grę.

Microsoft dokłada wszelkich starań, by zadbać o markę Age of Empires. Obecnie powstaje nowa pełnoprawna odsłona tego niezwykle popularnego RTS-a, która zapewni między innymi dynamiczną analizę stylu gry. Możliwe, że Age of Empires IV doczekamy się podczas lipcowego pokazu gier korporacji z Redmond.

Deweloperzy powinni również pokazać materiał wideo z Age of Empires 3: Definitive Edition, ujawniając jednocześnie ostateczną datę premiery. Gra została już oceniona w Brazylii, co oznacza, że do debiutu coraz bliżej. Teraz pozostaje nam oczekiwać na ujawnienie wszelkich konkretów dotyczących premiery. Nie ulega wątpliwości, że zbliżający się Xbox Game Showcase będzie idealnym wydarzeniem, by opowiedzieć o strategii.

Testy Age of Empires 3: Definitive Edition ruszyły w lutym, więc możemy przypuszczać, że w trakcie kolejnych etapów prac deweloperzy nie natrafili na znaczące problemy, a powracający, odświeżony RTS będzie mógł bez większych trudności trafić na rynek.

Age of Empire III Brazylia

Źródło: https://wccftech.com/age-of-empires-iii-definitive-edition-rated/

Tagi: Age of Empires Age of Empires 3: Definitive Edition age of empires iv Forgotten Empires World's Edge