Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2020 18:01
Call of Duty Warzone
4636V

Call of Duty Warzone jest niszczone przez cheaterów. Oszuści wykorzystują aimbota

Na serwerach Call of Duty Warzone pojawiła się nowa fala oszustów. Deweloperzy mają spory problem z usunięciem cheaterów, którzy potrafią zabijać przeciwników przylatujących dopiero na mapę. Jeden z YouTuberów udostępnił „rozmowę” z cwaniakiem.

Call of Duty: Warzone jest dostępne w formie free-2-play i chociaż deweloperzy włączyli dwustopniową weryfikacje, to jednak nadal pojawiają się gracze, którzy chętnie wykorzystują między innymi aimbota, by móc osiągnąć wyjątkowe wyniki na serwerach.

TimTheTatman wpadł na jednego z oszustów i otrzymał szansę „porozmawiania” z cheaterem – ten odpowiadał mu za pomocą ruchów postaci, ale między innymi dowiedzieliśmy się, że zainteresowany przez około miesiąc wykorzystuje aimbota i wciąż nie został usunięty z serwerów. Gracz zdobył znaną skórkę do karabinu Kar98, więc możemy mieć pewność, że ma sporo doświadczenia.

Materiał pojawia się w momencie, gdy Infinity Ward kilka dni temu zrobiło spory przesiew na serwerach Call of Duty Warzone, ale bany miały trafić na konta graczy, którzy nigdy nie wykorzystywali żadnych modyfikacji gry. Autorzy ostatnio zadbali o usunięcie gestu „OK” z pozycji, a dodatkowo zostali oskarżeni, że nie posiadają odpowiednich narzędzi do zadbania o swoją produkcję – czego najlepszym dowodem jest poniższy materiał. 

Sprawdźcie gameplay (od 5 minuty) i zobaczcie, co można robić na serwerach Call of Duty Warzone. Jeśli wpadniecie na takiego oszusta, to w zasadzie nie macie najmniejszych szans, by wygrać mecz.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-07-13-it-turns-out-call-of-duty-warzone-cheaters-can-headshot-new-player-spawns-out-of-the-sky

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward