Ghost of Tsushima na premierowym zwiastunie. Świetne sceny zapowiadają przygodę samuraja

Gry
2200V
Ghost of Tsushima na premierowym zwiastunie. Świetne sceny zapowiadają przygodę samuraja
Wojciech Gruszczyk | 13.07.2020, 16:19

Sony szykuje graczy na wielką premierę Ghost of Tsushima. Produkcja zmierzająca wyłącznie na PS4 będzie dostępna w najbliższy piątek, ale już teraz możemy spojrzeć na świeży zwiastun. Premierowy materiał pokazuje wiele nowych scen.

Ghost of Tsushima to ostatnia wielka gra Sony przygotowana wyłącznie z myślą o PS4. Tytuł został zapowiedziany kilka lat temu, ale w końcu gracze otrzymają możliwość zapoznania się z przygodą samuraja. Premiera odbędzie się w najbliższy piątek, więc z tej okazji pojawił się premierowy zwiastun. Materiał miał trafić do Sieci prawdopodobnie pod koniec tygodnia, ponieważ kończy się zwrotem dotyczącym dostępności.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz gracze mogą w spokoju oczekiwać na premierę: Ghost of Tsushima zapowiada się na widowiskową opowieść, o której szerzej przeczytacie na portalu już jutro. Nasza recenzja jest już gotowa.

O najnowszej pozycji Sucker Punch Productions pisaliśmy w weekend – wtedy to mogliśmy zobaczyć zwiastun skupiony na personalizacji oraz trybie fotograficznym. Warto również spojrzeć na filmowy materiał stworzony przez PlayStation Japan.

Jest i polska wersja:

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (103)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper