Iza Łęcka Iza Łęcka 13.07.2020 07:00
Far Cry 6
7882V

Far Cry 6 na pierwszych screenach. Ubisoft prezentuje świat

Podczas Ubisoft Forward potwierdziło się kilka przecieków, wśród których wyróżnić można Far Cry 6. Gra zadebiutuje na początku przyszłego roku, tymczasem już teraz zostały opublikowane pierwsze screeny z gry. Na ujęciach zobaczycie między innymi miotacz ognia dostępny w edycji kolekcjonerskiej.

Ubiosft na Ubisoft Forward (sprawdźcie nasze podsumowanie wydarzenia) nie zaskoczył graczy - niemal wszystkie materiały z prezentowanych gier zostały ujawnione przed pokazem, z czego nie lada gratką okazały się konkrety dotyczące największej niespodzianki studia: Far Cry 6.

Deweloperzy nie zdecydowali się na zaprezentowanie czystej rozgrywki z Far Cry 6, a najciekawszym materiałem był zwiastun, który niestety mogliśmy zobaczyć już przed pokazem. Plany Ubisoftu są jednak bardziej rozbudowane i dotyczą częstszych spotkań z graczami, więc możemy liczyć na kolejne prezentacje Ubisoft Forward, podczas których zostaną ujawnione szczegóły następnych gier.

Obecnie możemy spojrzeć na kilka pierwszych screenów z Far Cry 6, na których znalazł się chociażby miotacz ognia. Broń trafi do edycji kolekcjonerskiej, nic więc dziwnego, że już teraz deweloperzy zdecydowali się na pokazanie sprzętu.

Far Cry 6 screeny - 1

Far Cry 6 screeny - 2

Far Cry 6 screeny - 3

Far Cry 6 screeny - 4

Źródło: https://twinfinite.net/2020/07/far-cry-6-screenshots/

Tagi: Far Cry Far Cry 6 Ubisoft