Ghost of Tsushima. Nowy zwiastun zapowiada personalizację postaci i tryb fotograficzny

Gry
2588V
Ghost of Tsushima. Nowy zwiastun zapowiada personalizację postaci i tryb fotograficzny
Kajetan Węsierski | 12.07.2020, 10:20

Ghost of Tsushima zadebiutuje już w piątek, a PlayStation cały czas podgrzewa oczekiwania fanów. Tym razem zaprezentowano nam możliwości modyfikowania głównego bohatera. 

Ghost of Tsushima to ostatnia duża gra, która zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4. I trzeba przyznać, że ma dosłownie wszystko, aby okazać się ogromnym hitem. Jej dużą siłą jest klimat, którego nie da się podrobić, a który doskonale podkreślają wszystkie kolejne zwiastuny.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wczoraj grę pochwalił sam Cory Balrog, twórca świetnego God of War (2018), co tylko zaostrzyło apetyt na produkcję i jeszcze bardziej podkręciło wyczekiwania piątkowej premiery. Jakby tego było mało, europejski oddział PlayStation opublikował na swoim koncie, na Twitterze, materiał, który prezentuje aspekty personalizacji Jin'a, a więc głównego bohatera. Nie mogło oczywiście zabraknąć trybu fotograficznego! 

Będziemy mogli modyfikować strój naszego samuraja, a także dowolnie dobierać jego umiejętności i sposób walki. Co więcej, na naszej drodze do znalezienia będą amulety, które pozwolą nam rozwijać zdolności bohatera - jak na przykład dzikość czy odporność na trucizny. Sami rzućcie okiem:

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: twitter.com/PlayStationEU

Komentarze (106)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper