Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.07.2020 08:30
New World ponownie opóźnione
429V

New World. MMORPG od Amazona zalicza ogromne opóźnienie i nie zadebiutuje w tym roku

Wygląda na to, że Amazon Game Studios ma spore problemy. Ich największy projekt zalicza kolejne opóźnienie i choć pewnie nikogo to nie dziwi, tym razem przeskok jest ogromny. 

New World to niezwykle ambitny projekt od Amazon Game Studios, który aspiruje do miana wielkiego MMORPG na miarę hitów gatunku. Ostatni pokaz, który miał miejsce na PC Gaming Show 2020, niezbyt przypadł fanom do gustu i wiele wskazuje na to, że wpłynie to na kolejne (po kwietniowym) opóźnienie. 

To nie będzie jednak zwykłe, kilkutygodniowe przesunięcie, jak miało to miejsce ostatnim razem. Teraz reżyser gry, Rich Lawrence, przekazał, że premiera gry oraz ostateczne testy zostają przesunięte na wiosnę 2021 roku! Zaznaczył, że nie jest to decyzja podjęta pod wpływem chwili:

Nie podejmujemy decyzji pochopnie i wciąż zamierzamy dostarczyć grę tak szybko, jak to możliwe, ale w najlepszej jakości i z kilkoma dodatkami, które sprawią, że gra będzie jeszcze lepsza.

Twórca podał do wiadomości również, że niektórzy szczęśliwcy (alfa testerzy oraz nabywcy gry w przedsprzedaży) będą mogli wejść do świata już 25 sierpnia, aby wziąć udział w testach wczesnych wersji gry przez pewien ustalony okres. Pozostali zmuszeni są poczekać i jeśli jesteście wśród takich osób, to można jedynie liczyć, że było to ostatnie przerzucenie daty premiery. 

Źródło: https://www.dualshockers.com/new-world-delayed-2021/

Tagi: Amazon Game Studios New World