Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.04.2020 12:45
New World opóźnione
417V

New World. Wyczekiwane MMORPG od Amazon Game Studios zalicza opóźnienie

Pandemia koronawirusa odbija się na premierze kolejnego tytułu. Wyczekiwane MMORPG od Amazona pojawi się dopiero w drugiej połowie roku.

W bieżącym roku zdecydowanie łatwiej wymienić gry, które zostały opóźnione, niż te, które zadebiutowały terminowo. Kolejnym przesuniętym tytułem jest wyczekiwane MMORPG New World, za którego stworzenie odpowiadać ma Amazon Game Studios.

Według oświadczenia ekipy, faza zamkniętej bety rozpocznie się w lipcu 2020 r., a sama gra ukaże się ponad miesiąc później, albowiem 25 sierpnia. Amazon podkreślić, że opóźnienie powstało w wyniku pandemii koronawirusa i przejścia na pracę zdalną przez twórców. Aby nie odbiło się to na jakości gry, ta musi dostać nieco więcej czasu:

Wiemy, że z niecierpliwością oczekujecie premiery New World. Cieszymy się, że możemy go dla Was tworzyć. Jednak zdrowie i bezpieczeństwo naszego zespołu jest naszym priorytetem. Mamy nadzieję, że rozumiecie naszą decyzję o protekcji naszego zespołu w tych niepewnych czasach.

Pozostaje więc czekać i liczyć, że rzeczywiście będzie to ostateczny termin, w którym dane nam będzie postawić pierwsze kroki w pięknym świecie. 

Więcej informacji o tej grze znajdziesz na naszym portalu:

 

 

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/new-world-has-been-delayed-will-now-release-on-august-25th/

Tagi: Amazon Game Studios New World