Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2020 16:49
ps5 czarna
1789V

PS5 w czarnej obudowie? Zdjęcie PlayStation 5 w tajemniczej reklamie Sony

Sony oficjalnie zaprezentowało PS5 w białej obudowie, ale Japończycy mogą szykować niespodziankę. W Sieci pojawiło się zdjęcie, które ma pochodzić z oficjalnych materiałów japońskiej korporacji. Na grafice widzimy PlayStation 5 w czerni obok innych urządzeń Sony.

Na The Future of Gaming zobaczyliśmy design PlayStation 5, ale wśród głosów nie brakowało narzekań graczy, którzy woleliby kupić konsolę w czarnej wersji. Sony oficjalnie nie zaprezentowało urządzenia, jednak sprzęt w czerni podobno nadciąga.

Tak przynajmniej twierdzi jeden z graczy, który w pracy podobno otrzymał reklamę PlayStation 5 prezentującą konsolę w czarnej obudowie z czerwonym podświetleniem. Sprzęt znajduje się obok innych urządzeń Sony.

Nie mamy pewności, że zdjęcie jest prawdziwe, jednak zaproponowanie drugiej edycji PS5 byłoby na pewno dobrą opcją dla graczy, którzy preferują klasyczny design. W zasadzie możemy mieć pewność, że kiedyś taki sprzęt trafi na rynek, ale czy już na początek razem z białą edycją?

Gdybyście mieli opcję – wolelibyście białą czy czarną PS5? Sprawdźcie również ostatnie informacje dotyczące ceny i daty premiery PlayStation 5.

PS5 - czarna obudowa - 1

PS5 - czarna obudowa - 2

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-black-edition-possibly-confirmed-via-sony-promo-image/

Tagi: playstation playstation 5 ps5 Sony