Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2020 22:26
Observer System Redux
1491V

Observer: System Redux na oficjalnym porównaniu. Polacy pokazują jakość z PS5 i Xboksa Series X

Bloober Team coraz śmielej promuje Medium, ale nie możemy zapomnieć o odpicowanym Observerze. Twórcy pokazali nowe porównanie, które ukazuje dopracowane miejscówki z Observer: System Redux.

Bloober Team pracuje aktualnie nad przynajmniej dwiema produkcjami na następną generację. Medium zostanie zaprezentowany na zbliżającej się imprezie Microsoftu, ale twórcy wciąż promują Observer: System Redux. Odświeżona opowieść zadebiutuje jeszcze w tym roku i akurat ten horror będzie dostępny na dwóch konsolach: PlayStation 5 i Xbox Series X.

Twórcy już wcześniej zapowiedzieli, że zapewnią rozgrywkę w rozdzielczości 4K, poprawią niektóre modele postaci, a nawet zadbają o rozbudowę historii. Propozycja może w tej sytuacji trafić w gust graczy, którzy poznali przygodę w 2017 roku i chcą zagłębić się w świat wykreowany przez krakowskie studio.

Bloober Team aktualnie nie podał informacji, kiedy możemy spodziewać się premiery Observer: System Redux, ale twórcy mogą w ciekawy sposób wykorzystać okazję i zaproponować historię w okolicy premiery nowej generacji.

Źródło: Twitter: ObserverRedux

Tagi: Bloober Team Observer: System Redux