Iza Łęcka Iza Łęcka 07.07.2020 12:03
Medium Bloober Team
1277V

Medium zostanie zaprezentowane wkrótce. Designer podkreśla: „nie jesteście gotowi”

Prawdopodobnie Medium będziemy mogli zobaczyć w trakcie Xbox Games Showcase. Jeden z designerów potwierdził, że produkcja zostanie wkrótce udostępniona. Słowa Artura Łączkowskiego zapowiadają pokaz, na który nie jesteśmy gotowi.

Na majowym Inside Xbox zobaczyliśmy The Medium, czyli next-genową produkcję Bloober Team, która zmierza na Xboksa Series X oraz komputery osobiste. Twórcy wspominali już o możliwościach nowej generacji Microsoftu, dzięki którym zatopienie się w mrocznym świecie gry będzie jeszcze bardziej namacalne. Obecnie pozostaje nam wyczekiwać na pełną prezentację tytułu.

A ta może nadejść bardzo szybko. Artur Łączkowski, który pracuje dla Bloober Team od 11 miesięcy, wspomniał o pokazie na Twitterze. Zdaniem designera – gameplay The Medium jest „bliżej niż sądzimy” i „nie jesteśmy gotowi” na prezentację tytułu. Wiadomość zniknęła jednak po chwili.

Nie otrzymaliśmy konkretnej informacji o dacie pokazu The Medium, choć możemy podejrzewać, że Bloober Team pokusi się o przedstawienie gameplayu podczas zbliżającego się Xbox Games Showcase. Twórcy opracowują tytuł na wyłączność amerykańskiego next-gena, więc pokazanie horroru może okazać się jedną z perełek wydarzenia.

Warto również pamiętać o ostatnich poczynaniach Bloober Team. Na początku czerwca Polacy wybrali „short listy” doradców, którzy mogą pomóc w procesie fuzji lub przejęcia.

Medium nie jesteście gotowi

Źródło: Twitter: arturlaczkowski + informacja od czytelnika (Eskimos- dzięki!)

Tagi: Bloober Team gameplay The Medium