Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2020 15:22
Crash Bandicoot: On the Run
2034V

Crash Bandicoot: On the Run oficjalnie. Zobaczcie zwiastun nowej gry

Activision zaprasza graczy na nową produkcję z serii Crash Bandicoot. Wydawca na szczęście tym razem dobrze rozegrał sytuację i po pełnoprawnej kontynuacji, nadciąga mobilna gra. Fani mogą już dokonać wstępnych rejestracji.

Activision nie podążyło drogą Blizzarda (pamiętacie Diablo Immortal?) i na początek zaprezentowało Crash Bandicoot 4, a dopiero teraz poznaliśmy oficjalnie Crash Bandicoot: On the Run. Nowa produkcja będzie dostępna na urządzeniach mobilnych i jest to typowy runner.

Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy zwiastun, który potwierdza, że w grze nie zabraknie znanych bohaterów i w zasadzie wszystkich elementów znanych z tego uniwersum. Jedynie zmieniają się zasady, ponieważ teraz zainteresowani będą biegać po kilku ścieżkach.

Trzeba przyznać, że wydawca bardzo dobrze to rozegrał, bo pewnie teraz (w obliczu zapowiedzi Crash 4) nikt nie będzie specjalnie głośno narzekał. W końcu już wkrótce otrzymamy nową historię, a na smartfonie możemy po prostu sprawdzić dodatkową przygodę. Materiał pokazuje nawet kilka fragmentów rozgrywki i wygląda to nawet nieźle.

Zainteresowanych odsyłam do wstępnej rejestracji:

Źródło: YouTube.com

Tagi: crash Crash Bandicoot Crash Bandicoot: On the Run