Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.07.2020 13:11
Sabrina Netflix
697V

Chilling Adventures of Sabrina z definitywnym końcem. Netflix ogłasza finał serialu

„Chilling Adventures of Sabrina" cieszy się niezłą estymą i popularnością w ofercie Netflixa. Okazuje się jednak, że właściciel platformy VOD nie jest zainteresowany kontynuacją serialu w kolejnych latach.

„Chilling Adventures of Sabrina" niedługo się definitywnie zakończy. Netflix ogłosił dzisiaj decyzję, że 4 sezon serialu będzie już ostatnim. Wcześniej Netflix podjął decyzję o zakończeniu produkcji "Ozark", "Już nie żyjesz" i "The Kominksy Method".

Producent serialu podkreśla, że o decyzji Netflixa wiedział wcześniej i firma pozwoliła mu zrealizować całą jego wizję artystyczną. Wygląda zatem na to, że otrzymamy kompletną historię w „Chilling Adventures of Sabrina".

Premiera 8 ostatnich odcinków „Chilling Adventures of Sabrina" odbędzie się w ostatnich miesiącach 2020 roku. Netflix nie podał jeszcze dokładnej daty premiery finalnego sezonu.

Oglądaliście dotychczasowe sezony „Chilling Adventures of Sabrina"? Jak oceniacie ten serial, który miał w momencie swojej premiery pewne "szatańskie" problemy z prawami autorskimi?

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/chilling-adventures-sabrina-canceled-at-netflix-1302558

Tagi: chilling adventures of sabrina Netflix sabrina serial