Iza Łęcka Iza Łęcka 09.07.2020 09:35
Resident Evil Village
1221V

Twórcy Resident Evil Village potrzebują naszej pomocy. Capcom pyta o nową grę

Capcom chętnie zasięga opinii graczy odnośnie swoich produkcji, choć zazwyczaj informacje zwrotne są zbierane po premierze gier. W przypadku Resident Evil Village zdecydowano się już teraz poznać oczekiwania społeczności.

W trakcie The Future of Gaming zobaczyliśmy Resident Evil Village. Capcom kontynuuje wątek Resident Evil 7, ale tym razem pragnie zapewnić dłuższą historię, która zaprowadzi graczy do tytułowej wioski. Aktualnie studio zaprezentowało tylko pierwszy zwiastun oraz dodało swój komentarz. Udostępnione materiały zdradzają jednak na tyle informacji, że deweloperzy już teraz pragną poznać opinie dotyczące gry.

Capcom pyta o znaczenie tytułu (Resident Evil Village zamiast Resident Evil 8), wspomina o platformach (tylko next-genach) oraz chce wiedzieć, jakie są oczekiwania graczy. Co ciekawe, wspomniano także o wersji demonstracyjnej - pamiętając o ostatnich praktykach producenta i wydawcy (Resident Evil 7, Resident Evil 2, Resident Evil 3) możemy się spodziewać, że także tym razem otrzymamy możliwość sprawdzenia gry przed premierą.

Ankieta daje również możliwość obszerniejszej wypowiedzi o franczyzie, więc jeśli seria Resident Evil nie jest Wam obojętna, warto poświęcić kilka minut na udzielenie szczegółowych odpowiedzi na wszystkie poruszane kwestie. Capcom udowodnił już wielokrotnie, że wykorzystuje informacje zwrotne.

Źródło: https://gamingbolt.com/resident-evil-village-official-survey-asks-about-naming-demo-platforms-and-more

Tagi: ankieta Capcom Resident Evil Village