Cyberpunk 2077 na nowych ujęciach. CD Projekt RED prezentuje świetne miejscówki

News
2000V
Cyberpunk 2077 na nowych ujęciach. CD Projekt RED prezentuje świetne miejscówki
Kajetan Węsierski | 04.07.2020, 09:15

Twórcy nadchodzącego, futurystycznego hitu zaprezentowali nam bliżej kilka konkretnych miejsc, które będziemy mogli odwiedzić podczas przemierzania wykreowanego świata. 

Cyberpunk 2077 to gra, której wyczekują chyba wszyscy. Niestety jeszcze w czerwcu została ona przesunięta i zadebiutuje dopiero 19 listopada. Cóż, bez wątpienia dzięki temu pozycja zostanie jeszcze bardziej dopracowana, a już samo rozszerzone wydanie dla fanów zdaje się zachętą, by  troszkę poczekać. 

Aby jeszcze bardziej umilić oczekiwania, twórcy udostępnili, na oficjalnym Twitterze gry, kilka ujęć genialnych miejscówek, które będą stanowiły część świata Cyberpunk 2077. Możemy obejrzeć fantastyczne grafiki prezentujące Watson, jedną z dzielnic Night City, będącą jego dawnym centrum. Jak przekazano, okolica pełna życia i biznesu została złamana przez krach gospodarczy i stanowi obecnie lokację pełną ulicznych gangów walczących o dominację. 

Dostaliśmy także mały rzut na Fabrykę Arasaka, które prezentuje się bardzo monumentalnie i okazale. Trzeba przyznać, że detale robią ogromne wrażenie i osobiście nie mogę się doczekać, aby już w listopadzie (miejmy nadzieję!) wejść do wspaniałego Night City! 

Źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-shows-off-new-artwork-for-the-watson-district-and-arasaka-factory

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper