Iza Łęcka Iza Łęcka 08.07.2020 08:50
Dying Light 2 Techland
999V

Dying Light 2 otrzyma mnóstwo nowej zawartości. Techland potwierdza duże wsparcie gry

Techland wciąż nie potwierdził szczegółów premiery Dying Light 2, ale kolejny raz informuje o dodatkowej zawartości. Gracze mogą liczyć na wieloletnie wsparcie – identycznie jak w przypadku Dying Light.

Na początku roku Techland opóźnił premierę Dying Light 2 i od tego czasu czekamy na pozytywne informacje dotyczące debiutu gry. Szczegóły mogą nadejść już wkrótce – przynajmniej taką nadzieję mają gracze, którzy dostrzegli promocję Asusa.

Choć deweloperzy wciąż nie zdradzają konkretów, Tymon Smektała (główny designer) potwierdził dobrą wiadomość – gracze mogą liczyć na mnóstwo zawartości od dnia premiery Dying Light 2, tymczasem twórcy mają wiele planów dotyczących rozwoju gry:

„Oczywiście, taki jest właśnie plan [rozwijanie Dying Light 2 po premierze podobnie jak Dying Light – red.]. Dying Light 2 jest już pełne zawartości, którą chcemy dostarczyć w dniu premiery. Ale planujemy również wspierać grę przez długi czas, tak jak zrobiliśmy to z Dying Light – nowe pomysły pojawiają się prawie codziennie. Wiemy, że nasza społeczność jest do tego przyzwyczajona i jak zawsze dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć im niezapomnianych wrażeń.”

Dying Light 2 podąży drogą swojej poprzedniczki i nawet wiele miesięcy po debiucie będzie pojawiać się nowa zawartość dla wszystkich graczy. Smektała zasugerował, że już wkrótce powinniśmy otrzymać wiadomości dotyczące premiery – jak podkreślił, nie będzie nic zdradzał, bowiem świetny zespół dba o komunikację ze społecznością i nie chce on psuć im pracy.

Źródło: https://gamingbolt.com/dying-light-2-post-launch-support-will-be-similar-to-the-first-game-techland

Tagi: Dying Light Dying Light 2 Techland wsparcie po premierze