Iza Łęcka Iza Łęcka 06.07.2020 13:33
inFamous PS5
826V

inFamous na PS5? Sucker Punch Productions odnawia domenę i szuka pracowników

Ghost of Tsushima zadebiutuje pod koniec przyszłego tygodnia, tymczasem Sucker Punch Productions już planuje następne kroki. Na PS5 może zawitać kolejna produkcja zespołu - od razu nasuwają się domniemania dotyczące nowej części serii inFamous. Niesławny idealnie wykorzystałby potencjał nowej generacji.

Sucker Punch Productions to doświadczone studio, które już wkrótce zapewni graczom Ghost of Tsushima. Twórcy przedstawili ostatnio klimatyczny zwiastun oraz informację o aktualizacji, która ulepszy grę jeszcze przed premierą. Obserwując poczynania zespołu, możemy mieć pewność, że deweloperzy nie zwalniają tempa i przygotowują się do rozpoczęcia prac nad tytułem na PS5.

Wszystkie zespoły SIE Worldwide Studios opracowują już next-genowe produkcje, tymczasem Sucker Punch Productions wkrótce dołączy, lub nawet już dołączyło, do tego grona. Poprzez ogłoszenie na stronie studia poszukiwanych jest kilku nowych specjalistów, którzy będą pracować nad wciąż niepotwierdzonym IP - a to dopiero początek obiecujących wiadomości.

Sucker Punch Productions odnowiło swoją domenę „Infamousthegame.com”, co może sugerować, że kolejnym projektem deweloperów będzie właśnie inFamous. Jeżeli pamiętacie, studio rozpoczęło obecną generację właśnie od Infamous Second Son, który otrzymał samodzielny dodatek Infamous First Light.

We wskazanych tytułach deweloperzy podkręcali oprawę, a znakiem rozpoznawczym były piękne, kolorowe neony, które w dobie next-genów mogą prezentować się jeszcze bardziej niesamowicie i okazale.

Źródło: https://www.psu.com/news/sucker-punch-renews-infamous-domain-new-ps5-game-in-development/

Tagi: InFamous playstation 5 ps5 Sony Sucker Punch Productions