Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2020 18:41
Ghost of Tsushima
1052V

Ghost of Tsushima z kolejną łatką przed premierą. Twórcy wciąż ulepszają grę

Sucker Punch Productions nie przestaje pracować nad Ghost of Tsushimą. Twórcy jeszcze przed premierą zaprezentowali drugą aktualizację, która ponownie ulepsza produkcję. Gracze mogą mieć pewność, że w dniu debiutu zapoznają się z dopracowaną propozycją.

Wielkimi krokami zbliża się premiera Ghost of Tsushimy. Gra trafi do posiadaczy PS4 już za dwa tygodnie, ale deweloperzy nie przestają pracować nad produkcją. Już pod koniec czerwca informowałem o łatce premierowej, która zajmuje 7,7GB, a teraz mogę potwierdzić kolejną aktualizację – deweloperzy opublikowali już patch 1.02.

Sucker Punch Productions zajęło się dalszym usuwaniem błędów oraz kolejną aktualizacją lokalizacji i pliki tym razem zajmują „mniej niż 500MB”. Gracze oczywiście pobiorą wszystko za jednym razem, ale jak widać deweloperzy wciąż pracują nad pozycją, by mieć pewność, że w dniu premiery zadebiutuje na rynku dopieszczona przygoda.

Twórcy są oczywiście w dobrej sytuacji, ponieważ prace nad Ghost of Tsushima zostały zakończone kilka tygodni temu, więc zespół może w spokoju polerować lokacje i przygotowywać samuraja na wielki debiut.

Sprawdźcie również najnowszy zwiastun Ghost of Tsushimy, który w świetny sposób przedstawia pozycję.

Źródło: https://www.psu.com/news/ghost-of-tsushima-update-1-02-patch-notes-revealed/

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch