Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.07.2020 12:15
Fortnite Captain America
336V

Fortnite z Kapitanem Ameryką. W grze pojawiła się skórka jednego z największych bohaterów Marvela

Jedną z największych zalet złotego dziecka Epic Games jest ciągły rozwój. Jeśli lubi się ten typ rozgrywki, to nie sposób się znudzić, albowiem co rusz pojawiają się nowe elementy. 

Fortnite to jeden z największych projektów świata gier w ostatnich latach. Tytuł cały czas cieszy się ogromną popularnością i spora w tym zasługa świetnie prowadzonych kampanii promocyjnych i współprac. Twórcy nawiązywali już przecież partnerstwo z markami jak Star Wars, DC (choćby ostatnia reklama z Aquamanem) czy Marvel. 

I teraz wiemy, że ponownie połączyli siły z tą ostatnią. Jak się bowiem dowiadujemy, w grze pojawił się sam Kapitan Ameryka, a więc największy symbol bohaterstwa z kartek amerykańskich komiksów. Skórka dostępna będzie przez ograniczony czas, a każdy, kto się na nią skusi, zmuszony będzie zapłacić 2000 V-Bucks'ów. Co ciekawe, grafika kilofa zostanie podmieniona na legendarną tarczę! 

Trzeba przyznać, że projekt bohatera robi niemałe wrażenie i bez wątpienia zrobi szał na serwerach najpopularniejszego Battle Royale na świecie. Koniecznie rzućcie okiem na zapowiedź skórki, którą przygotowali twórcy z Epic Games, bo wypada zachęcająco: 

Źródło: https://www.dualshockers.com/fortnite-captain-america-skin-available-now/

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software