Iza Łęcka Iza Łęcka 17.06.2020 09:27
Fortnite Aquaman
766V

Fortnite zaprasza na wodowanie i odświeżoną mapę. Aquaman na zwiastunie nowości

Epic Games ujawniło właśnie temat przewodni 2. rozdziału 3. sezonu rozgrywek w Fortnite. Twórcy odświeżą mapę, zapewnią graczom wiele nowych miejscówek do odkrycia, a w produkcji zagości Jason Momoa.

Społeczność Fortnite od kilku dni próbowała rozgryźć jakie atrakcje szykuje Epic Games. Teraz wszelkie zagadki zostały rozwiązane, bo oto zaprezentowano „Wodowanie”. 2. rozdział w 3. sezonie zupełnie odświeża mapę, która zawierać będzie wiele nowych miejscówek – żeby sprawnie i szybko przedostać się do niektórych obszarów, gracze będą zmuszeni przemieszczać się w łódkach.

Jak zawsze w chwili rozpoczęcia kolejnych rozdziałów czy sezonów, graczom udostępnionych zostanie szereg nowości, które będziemy odkrywać podczas zdobywania kolejnych poziomów Przepustki Bojowej. Śmiałkowie zmagań w wodzie otrzymają szansę wcielenia się w Aquamana – Jason Momoa użyczył swojego wizerunku do stworzenia skórki.

Na zwiastunie dostrzeżecie także jedną z nowości: Maruderów. Grupa postaci sterowanych przez SI może pojawić się w dowolnym miejscu, serwując nowe wyzwania i zmuszając do ich eliminacji. Nowy element może stanowić interesujące odświeżenie rozgrywki.

W przyszłości Epic Games ujawni szczegóły next-genowego Fortnite, a wkrótce otrzymamy szczegóły nowego wydarzenia – tym razem Epic Games pozwoli graczom zobaczyć film Christophera Nolana.

Źródło: YouTube.com + Twitter: VastBlastt

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software