Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2020 17:55
V Cyberpunk 2077
2374V

Cyberpunk 2077 otrzyma jeszcze bardziej wypasione wydanie. CD Projekt RED potwierdził zawartość

CD Projekt RED ponownie nie zawiedzie klientów, którzy zamierzają kupić rodzimą produkcję. Cyberpunk 2077 otrzyma szereg cyfrowych elementów i dzisiaj Polacy potwierdzili rozbudowę wydania.

Cyberpunk 2077 zbliża się do graczy wielkimi krokami. Ostatnio mogliśmy przedstawić nasze szczegółowe wrażenia dotyczące produkcji, a teraz mamy kolejne bardzo pozytywne informacje. CD Projekt RED potwierdził rozbudowanie każdego zestawu swojej najnowszej pozycji.

Klienci zamawiający Cyberpunka 2077 obok gry otrzymają także cyfrową zawartość: soundtrack, mini artbook, podręcznik tapety i właśnie potwierdzono kolejny dodatek: cyfrowy komiks — Cyberpunk 2077: Twój Głos.

Wszystkie elementy trafią do klientów każdej wersji (także podstawowego wydania!), więc nawet jeśli nie załapaliście się na Edycję Kolekcjonerską, to możecie mieć pewność, że zapoznacie się z między innymi utworami przygotowanymi przez muzyków zatrudnionych przez CD Projekt RED. Jest to na pewno miła wiadomość dla graczy, którzy w przypadku innych produkcji muszą za taką zawartość dopłacać – jest to zazwyczaj upychane do specjalnych edycji.

Sprawdźcie również, jak brzmi dubbing z Cyberpunk 2077.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077