Test Drive Unlimited 3 zostanie zaprezentowany na Nacon Connect. Wyścigi nadjeżdżają

News
2677V
Test Drive Unlimited 3 zostanie zaprezentowany na Nacon Connect. Wyścigi nadjeżdżają
Wojciech Gruszczyk | 03.07.2020, 16:45

Nacon ma jeszcze jednego asa w rękawie. Na Nacon Connect przyjedzie Test Drive Unlimited 3 i w tym wypadku możemy liczyć na pełną prezentację produkcji. Za wyścigi odpowiadają Francuzi z KT Racing. Dzisiaj otrzymaliśmy zajawkę pokazu.

Już wczoraj zapowiadałem pierwszą prezentację z Nacon Connect, ponieważ autorzy Gredfall ujawnią na wydarzeniu swoją nową grę, a teraz możemy powitać kolejnego dewelopera, który pokaże na imprezie pozycję. KT Racing szykuje dla graczy Test Drive Unlimited 3.

Wydawca w marcu wspomniał, że nowy Test Drive Unlimited to „największy” projekt studia, więc możemy oczekiwać czegoś naprawdę dużego. Dotychczas Francuzi rozwijali między innymi dwie serie: WRC oraz TT Isle of Man.

Warto na pewno przypomnieć plotkę ze stycznia – wtedy to informowaliśmy o między innymi umiejscowieniu wydarzeń oraz liczbie samochodów z Test Drive Unlimited 3. Gra ma zaprowadzić graczy do Brazylii i zaproponować im około 90 wozów. Sprawdźcie szczegóły, które zdradził jeden z pracowników Ubisoft Paris.

Źródło: Twitter: testdrive

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych