Test Drive Unlimited 3 oficjalnie w produkcji. Samochody przybędą jeszcze w tym roku

News
1949V
Test Drive Unlimited 3 oficjalnie w produkcji. Samochody przybędą jeszcze w tym roku
Iza Łęcka | 04.03.2020, 08:52

Bez efektownego zwiastuna, prezentacji samochodów oraz szczegółów dotyczących trybów, Benoit Clerc potwierdził prace nad nowym Test Drive Unlimited. Za produkcję odpowiada francuski deweloper, który w ostatnich latach przejął kilka znanych IP.

O wielkim powrocie serii Test Drive Unlimited społeczność naszego portalu była informowana od 2018 roku – wtedy to Kylotonn otrzymał szansę rozwoju IP. W międzyczasie pojawiła się całkiem konkretna plotka dotycząca zawartości gry.

Za wydanie produkcji będzie odpowiadać Nacon (wcześniej BigBen), jednak jeszcze poczekamy na wielki pokaz. Szef wydawnictwa Benoit Clerc wspomniał o produkcji podczas rozmowy z dziennikarzem GamesBeat:

„Pierwszą firmą jest KT Racing, Kylotonn. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu i Lyonie. Twórcy specjalizują się w wyścigach. Tworzą off-roadowe wyścigi z serii WRC, a także wyścigi motocykli z serii TT Isle of Man. Obecnie pracują nad naszym największym jak dotąd projektem, którym jest następna gra z serii Test Drive Unlimited.”

Wydawca jak na razie nie zapowiada prezentacji,  jednak oficjalnego ujawnienia produkcji możemy się spodziewać w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Według ostatniego przecieku, Kylotonn może zaoferować Test Drive Unlimited 3 jeszcze w tym roku.

Twórcy najprawdopodobniej celują w debiut na PS5, Xbox Series X oraz PC (roczna ekskluzywność na Epic Games Store) i planują debiut produkcji na rynku w okolicy premiery nowej generacji.

Na naszym serwisie przeczytacie również w tym temacie:

Źródło: https://wccftech.com/new-test-drive-unlimited-game-confirmed-to-be-in-development-at-kylotonn/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych