Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2020 16:11
Test Drive Unlimited 3
4765V

Test Drive Unlimited 3 ma nadjechać pod koniec roku. Seria przecieków dotyczących gry

Kylotonn może już wkrótce zaprezentować zupełnie nową odsłonę serii Test Drive Unlimited. Trzecia część ma zadebiutować jeszcze w tym roku i pierwsze przecieki dotyczące wyścigów są bardzo interesujące.

BigBen Interactive w 2018 roku nabyło od Atari pełne prawa do marki Test Drive Unlimited i od tego czasu deweloperzy z Kylotonn Racing pracują nad zupełnie nową odsłoną serii. Tytuł według najnowszych przecieków ma zostać zaprezentowany w przeciągu najbliższych miesięcy – premiera odbędzie się pod koniec 2020 roku.

Szczegóły zaprezentował deweloper z Ubisoft Paris, który ma kilku znajomych z Kylotonn Racing i postanowił podsumować poznane szczegóły. Jego zdaniem Test Drive Unlimited 3 powstaje pod kodową nazwą Project Sunrise i ma zapewnić ogromną mapę umiejscowioną w Brazylii. Twórcy przygotowali lokację większą od tej z The Crew.

W grze od dnia premiery możemy znaleźć około 90 samochodów – liczba może zostać zmieniona ze względu na kwestie licencyjne – a wśród wozów znajdziemy między innymi stare samochody sportowe, nowoczesne samochody sportowe, elektryczne i hybrydowe auta oraz „inne”. Dla przykładu, w sportówkach znajdziemy Renault Clio RS, Mitsubishi Evo i Volkswagen Polo Gti.

Test Drive Unlimited 3 stawia na brak ograniczeń i ponownie otrzymamy szansę kupowania posiadłości – ich liczba będzie ogromna (więcej od wspólnych domów z Test Drive Unlimited i Test Drive Unlimited 2). Tytuł korzysta z silnika WRC 8 i ma zapewnić poprawioną oprawę.

Produkcja zaoferuje rozbudowany tryb sieciowy, który jest porównywany do tego z GTA Online, ponieważ autorzy także mają zaoferować ogromne paczki aktualizacji – z między innymi trybami, samochodami oraz innymi elementami.

Test Drive Unlimited 3 trafi na rynek pod koniec 2020 roku i deweloperzy celują w PS5, Xbox Series X i PC. Gra może trafić także na aktualną generację – twórca słyszał o rocznej ekskluzywności dla Epic Games Store i wydaniu na Stadię.

Mateusz, dzięki za link!

Test Drive Unlimited 3

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.thenobeds.com/articles/test-drive-unlimited-3-gameplay-cars-and-setting-details-leaked

Tagi: kylotonn racing test drive unlimited Test Drive Unlimited 3