Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2020 15:02
Batman Rodzina
1471V

Batman Gotham Knights od Warner Bros. Montreal ma zaoferować System Nemezis

Warner Bros. Montreal ma wykorzystać jedną z najlepszych mechanik stworzonych na aktualnej generacji. Najnowszy Batman ma zaproponować System Nemezis, który w połączeniu z uniwersum Bruce'a Wayne'a może zapewnić świetną zabawę.

Warner Bros. Montreal skończyło już męczyć graczy kolejnymi niepotrzebnymi zajawkami i najnowsza gra deweloperów ma zostać ujawniona na DC FanDome. Informację potwierdził już Jason Schreier i teraz pozostaje nam tylko czekać na pokaz gry.

Warto jednak zwrócić uwagę na ostatnią wiadomość TheComixKida. Informator miał już okazję potwierdzić kilka ciekawych wieści z uniwersum DC i ostatnio zdradził nowe szczegóły produkcji z Montrealu. Jego zdaniem w tytule wcielimy się w przedstawicieli rodziny Batmana, głównym antagonistą jest Court of Owls, ale w przygodzie napotkamy na wiele frakcji i deweloperzy zapewnili System Nemezis. Na Obrońcę Gotham i jego współpracowników mają polować nawet policjanci.

Już wcześniej pojawiły się plotki, według których w nowej pozycji Warner Bros. Montreal wcielimy się w „rodzinę Batmana”, a także mogliśmy mieć pewność, że staniemy do walki z Court of Owls (sugerowały to między innymi koszulki twórców). Jednak System Nemezis, który w fantastyczny sposób sprawdził się w Śródziemie: Cień Mordoru i Śródziemie: Cień wojny byłby na pewno ciekawym urozmaiceniem zabawy.

Warto też przypomnieć, że brytyjski Eurogamer potwierdził już nazwę gry – zespół z Montrealu rozwija „Gotham Knights”, co też możemy połączyć z tematem rodziny.

Źródło: https://wccftech.com/new-batman-game-nemesis-system/

Tagi: batman Gotham Knights Warner Bros. Montreal